E-learning
ШКОЛА ОНЛАЙН
БЕРДЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №11
БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
До уваги Батьків майбутніх першокласників!
Ви обираєте заклад освіти для своєї дитини? Тоді ми чекаємо на вас. Чому саме ЗЗСО № 11?
> дітей навчає команда супергероїв: сучасні , інтелектуальні, комунікативні, креативні.
Маєте сумніви чи ефективним буде навчання в дистанційному форматі?
> запевняємо – освітній процес цікавий, доступний, змістовний.
Хвилюєтеся чи встигне дитина опанувати матеріал, бо навчається ще і за кордоном?
> не слід переживати, ми складемо розклад занять в зручний для Вас час.
> ви маєте можливість обрати зручну для Вас форму навчання (екстернат, сімейна, педагогічний патронаж).
Вашій дитині потрібен супровід асистента вчителя?
> маємо досвід роботи з дітьми з ООП, маємо класи з інклюзивною формою навчання.
Наші орієнтири
ЗЗСО №11 – прогресивна, сучасна, результативна, дружна, відкрита для спілкування, націлена на співпрацю. Це школа можливостей і комфорта. Це місце сили для учнів, батьків, учителів!
Кожна дитина для нас неповторна зірка, герой, експерементатор.
Для зарахування дитини необхідно заповнити Google форму та прикріпити фото або скан-копії документів (заява від батьків, фотокопія свідоцтва про народження дитини).
Додаткова інформація для Батьків майбутніх першокласників.
Оголошується прийом учнів до 10-их класів
У наступному році ми пропонуємо Вам наступні профілі навчання:
> економічний, вас чекають бізнес і фінанси, стань фахівцем, який вивчає зміни в економіці, політиці, науці, культурі та суспільному житті, а потім на основі їх аналізу видає бізнесу стратегічні рекомендації – тренд-вотчер, тайм-менеджер, мультивалютний перекладач, операціоніст криптовалютного банку.
> іноземна філологія, якщо ви обрали спеціальність «іноземна філологія», і думаєте, що матимете в майбутньому два-три варіанти роботи, то це зовсім не так! Адже кваліфікований філолог може обрати для себе чимало цікавих професій, а саме: перекладач, учитель, редактор, журналіст, письменник, SMM-менеджер, копірайтер, рерайтер.
> біолого-інформаційний, якщо людина має у медичну, екологічну, біотехнологічну або фармацевтичну освіту та непогано розбирається в ІТ, його з радістю забере до себе будь-який фарм-гігант на посаду біофармаколога, ІТ-генетика, клінічного біоінформатика, генетичного консультанта або мережевого лікаря.
Провідне місце в реалізації програми профільного навчання в нашому закладі належить вчителю-професіоналу. Вчителі школи – генератори ідей, люди творчі, які мають високий інтелектуальний рівень. Вони науково-компетентні, виявляють інтерес до розробки і реалізації нових навчальних програм, володіють психологічними знаннями, культурою спілкування. Вчителі профільних класів – організатори навчальної, пошукової роботи, консультанти, наставники, мають якісну фахову та методичну підготовку, вміють зацікавити дітей обраним предметом.
Для зарахування дитини до 10-го класу необхідно заповнити Google форму та прикріпити фото або скан-копію заяви від батьків.
Додаткова інформація для Батьків майбутніх десятикласників.
Що таке дистанційне навчання?
Дистанційна школа – це звичайний загальноосвітній заклад, у якому кожен учень отримує знання відповідно до державної програми, а викладацький склад спільно з адміністрацією гарантує якісне навчання та контроль за рівнем отриманих знань та навичок. Тут також є розклад уроків, контрольні роботи та різноманітні завдання.
Проте на відміну від звичайної школи, у дистанційній дитина не прив’язана ані до місця навчання, ані до часу. Усі завдання учень виконує на комп’ютері, планшеті, смартфоні та може це робити з будь-якої точки світу і в зручний для себе момент. Головне, мати доступ до Інтернету.
Для чого потрібне дистанційне навчання?
Дистанційне навчання – це спосіб навчання учнів онлайн. Навчальні матеріали надсилаються через Інтернет. Учні працюють вдома, а не в класі. Дистанційне навчання має багато чудових переваг. В першу чергу це сукупність інформаційних технологій та методик викладання, які передбачають здобуття освіти безфізичної присутності здобувачів у навчальному закладі.
Відмінністю дистанційного навчання від заочного навчання є використання синхронного режиму – при якому здобувачі освіти працюють разом із педагогічним персоналом закладу наживо, використовуючи засоби та технічні рішення зв’язку в реальному часі, дотримуючись встановленого закладом освіти розкладу занять.
Електронні класні журнали та щоденники
Сервіс виглядає як сайт, що надає доступ до різних сторінок, які містять дані про учнів, розклад уроків, списки відвідування, домашні завдання тощо. Інформацію вноситимуть учителі, а за допомогою логіна й пароля батьки та учні зможуть отримати до неї доступ.
Батьки в режимі онлайн цілодобово бачитимуть в е-щоденниках інформацію про присутність дитини на навчанні, рівень її успішності, коментарі та поради вчителів, а учні – отримуватимуть завдання, стежитимуть за розкладом тощо.
Сайт «Нові Знання» є однією із складових всеукраїнського проекту «КУРС: Освіта». Його користувачі – це керівники навчальних закладів загальної середньої освіти України (директори шкіл, їхні заступники), завучі, вчителі, учні – батьки. Ті, хто має логін та пароль доступу до сайту, можуть перейти до власних журналів (вчителі) або щоденників (учні та батьки), натиснувши кнопку «Увійти». Учні та батьки можуть отримати логін та пароль у свого класного керівника. Вчителі та класні керівники отримують логіни та паролі у куратора школи.
Що таке електронний журнал
Для кожного класу за кожним предметом створюється журнал. Доступ до нього мають вчителі-предметники, класний керівник, директор. Батькам і учням журнал недоступний. За допомогою електронних журналів вчителі за два кліки можуть:
виставити оцінки;
відзначити відсутніх;
написати зауваження до оцінок і пропусків, залишити коментарі до уроків;
внести домашні завдання.
За кожним предметом вираховується кількість пропусків і середня оцінка за семестр.
Що таке електронний щоденник
На підставі даних, внесених вчителями до журналів, для кожного учня формується його електронний щоденник. У щоденнику відображено все, що вчителі внесли до журналу (оцінки, пропуски, коментарі тощо), а також поведінка і зауваження за кожен тиждень. Для батьків є можливість «підписувати» щоденник своєї дитини. Однак, батьки учня матимуть доступ тільки до даних своєї дитини.
Ментальне здоров'я: ЯК ПОДБАТИ ПРО СЕБЕ?
Ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя. Це поняття дуже широке і поєднує різні аспекти. Як зрозуміти, що стан душевного здоров’я вийшов із рівноваги та настав час звернутися до психотерапевта – розкриваємо далі.
Що таке ментальне здоров’я? Згідно з визначенням ВООЗ, ментальне здоров’я – це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя. Це означає, що ментальне здоров’я об’єднує здоровий дух та психіку людини із соціальним складником. Воно є важливим для втілення бажань, реалізації цілей, доброго фізичного самопочуття. А з іншого боку – психічне здоров’я кожного індивіда важливе для всього суспільства.
Стан ментального здоров’я залежить від багатьох чинників: соціальних, екологічних та навіть економічних. Психічно здорова людина: може розрізняти свої емоції, керувати ними та гармонійно функціонувати; здатна спілкуватися і будувати стосунки з іншими; розвивається й навчається; позитивно оцінює себе, приймає та любить; приймає власні тверді рішення; нормально адаптується до нових умов життя; може розв’язувати проблеми. Здатність отримувати задоволення від життя – основна риса ментально здорової людини.
Психічне здоров’я може порушуватися під дією: генетичних чинників; наркотичних речовин; гормонального дисбалансу; індивідуальних характеристик людини (наприклад, схильності до депресій та песимізму); швидких соціальних та політичних змін (зокрема, внаслідок воєнних дій); соціальної дискримінації на фоні різних чинників.
Проєкт ПОРУЧ — це онлайн та очні групи психологічної підтримки для підлітків та батьків, чиє звичне життя зламала війна. Психологи працюють для того, щоб досвід кожного та кожної не залишився непереборною травмою на все життя.
До роботи ПОРУЧ долучаються професійні психологи з навичками допомоги людям, травмованим війною, а також ті, хто готовий пройти підготовку і стати до надважливої у цей час роботи.
Психологи ПОРУЧ допомагають не лише підліткам, а й батькам, адже саме батьки мають не лише дати ради собі, але й підтримувати своїх дітей. У рамках проєкту працюють також групи підтримки для вчителів, які зараз продовжують працювати з дітьми і потребують підтримки. Це непросто, тож зайвої підтримки тут не буває.
Як працювати в Google Сlassroom?
Одне з головних питань у дистанційному навчанні – як організувати зручний для учнів і вчителя процес виконання і надсилання завдань, забезпечити створення унікальних матеріалів і спілкування між усіма учасниками освітнього процесу.
Одне з рішень – використовувати Google Classroom. Це платформа, в якій ви можете створити віртуальний клас, через електронну пошту додати до нього своїх реальних учнів, поставити завдання у спільному структурованому просторі всім школярам (або вибірково), оперативно обмінюватися інформацією, створювати свої завдання або додавати їх з інших платформ.
Щоб продемонструвати Вам, як використовувати цей інструмент, пропонуємо переглянути покрокову інструкцію у вигляді презентації (авторство – Влад Ілін).
Також рекомендуємо Вам для ознайомлення деталізовані відеоінструкції щодо тонкощів використання ресурсу Google Classroom, які Ви можете знайти за посиланням на Youtube-канал «Вчительські родзинки».
Що таке Google Classroom і як це працює?
Google Classroom – це онлайн-клас, який допомагає вчителям керувати навчанням та створювати інтерактивні заняття, допомагаючи учням розширювати навчання за допомогою інструментів, доступних в Інтернеті. Даний сервіс також дозволяє створювати різні класи, розподіляти завдання та надсилати та отримувати нотатки та зворотній зв’язок.
Особливості, можливості та переваги Google Classroom
Створюючи клас, вчителі можуть створювати теми викладання, додавати запитання учням та додавати заходи, а також можуть виставляти бал за кожну вправу та встановлювати час, доступний для її виконання. Матеріалами класу можна ділитися – вони можуть бути в PDF форматі, фотографіях, відео та посиланнями на веб-сайти – кожен учень має доступ до змісту безпосередньо зі свого пристрою.